درباره ما

کاکتوس ایران

کاکتوس ایران یک فروشگاه اینترنتی کاکتوس، ساکولنت، انواع گیاهان آپارتمانی و تجهیزات مرتبط است که امکان خرید بدون دردسر و مطمئن را با دریافت نمادهای رسمی و تائیدیه‌های سازمان‌های مربوطه فراهم کرده است. همچنین پرداخت از طریق درگاه‌های امن بانکی و به کارگیری پروتکل‌های امنیتی پرداخت این اطمینان را به مشتریان می‌دهد که با خیالی آسوده به خرید گیاه مورد علاقه خود بپردازند.

امروزه با توجه به گسترش فضای اینترنت و شبکه‌های مجازی مطالب آموزشی مختلف و غیر استانداردی در اختیار علاقه‌مندان به کاکتوس، ساکولنت و سایر گیاهان آپارتمانی قرار گرفته است. کاکتوس ایران با گردآوری مطالب به زبان اصلی و ترجمه کارشناسی این مطالب با توجه به آب و هوای کشور و سایر موارد، با حساسیتی دوچندان مطالب آموزشی کامل و مطمئنی را در اختیار علاقه‌مندان به این حوزه قرار داده است.

معرفی جامع و توضیح شرایط نگهداری انواع کاکتوس، ساکولنت و گیاهان آپارتمانی به صورت تخصصی و برطبق گونه‌های مختلف گیاهان در قسمت مطالب آموزشی وب‌سایت قرار گرفته است و به تدریج به این مطالب اضافه خواهد شد. کاکتوس ایران با دریافت نظرات و سوالات مشترک مشتریان خود درباره انواع گیاهان، این مطالب را طبقه بندی و تدوین کرده و آماده شنیدن نظرات و سوالات علاقه‌مندان به گیاه است.

چرا؟

احترام به مشتری، تعهد و پاسخگویی، کیفیت بالای مطالب آموزشی و محصولات ارائه شده با قیمت متعارف مواردی هستند که با توجه به سال‌ها تجربه، کاکتوس ایران را با سایر رقبای خود در این زمینه متمایز ساخته است. کسب مجوز اینماد و مجوز کسب و کارهای اینترنتی، درگاه‌های امن بانکی به‌پرداخت و پاسارگاد از جمله مزایای وب‌سایت ما نسبت به سایر رقبا محسوب می‌شود.

علاقه‌مندی و پشتکار کارشناسان ما در پاسخگویی به سوالات و مشکلات مشتریان در زمینه نگهداری کاکتوس و ساکولنت و مشاوره درباره خرید گیاهان آپارتمانی و سایر موارد به علاقه‌مندان از دیگر مزایای کاکتوس ایران است.