همکاری با کاکتوس ایران

شرایط همکاری با کاکتوس ایران

کاکتوس ایران این امکان را فراهم کرده است که کلیه همکاران محترم در زمینه تولید و پرورش انواع کاکتوس و ساکولنت، گیاهان آپارتمانی یا سایر تجهیزات و وسایل کشاورزی و باغبانی بتوانند محصولات خود را با پرداخت درصد اندکی از فروش در وب‌سایت کاکتوس ایران به فروش برسانند.

مزایای همکاری با کاکتوس ایران

از جمله مزایای همکاری در فروش محصولات در این وب‌سایت می‌توان به بازدید بالای وب‌سایت اشاره کرد. کاکتوس ایران با بروزرسانی روزانه قسمت آموزش خود امروزه تبدیل به یکی از منابع معتبر در زمینه آموزش نگهداری و پرورش کاکتوس، ساکولنت و انواع گیاهان آپارتمانی، هوازی و تراریوم شده است.

وب‌سایت کاکتوس ایران مجوزهای مربوطه به کسب و کارهای مجازی و آنلاین را کسب کرده و مجهز به درگاه پرداخت اینترنتی معتبر و امن است. بالا بودن امنیت در خرید، پرداخت و پاسخگویی کارشناسان ما باعث جذب مشتریان بیشتری برای شما همکار گرامی خواهد شد.

همکاران محترم می‌توانند با پرداخت مبلغ اندکی از فروش محصولات خود در این وب‌سایت محصولات خود را در کل کشور عزیزمان ایران عرضه نمایند.

چگونه می‌توانم با کاکتوس ایران همکاری داشته باشم؟

برای اینکه بتوانید محصولات خود را در وب‌سایت کاکتوس ایران به فروش برسانید، باید ابتدا از قسمت عضویت به عنوان فروشنده اطلاعات فرم را تکمیل، قوانین و مقررات را مطالعه و ثبت نام نمایید. سپس مدارک زیر را برای تایید به ایمیل Store@cactus-iran.ir ارسال نمایید.

مدارک لازم جهت ثبت نام:
  • اسکن رنگی کارت ملی پشت و رو
  • اسکن عکس رنگی متقاضی

در انتها داشبورد اختصاصی به شما اختصاص خواهد یافت که از آن طریق می‌توانید محصولات خود را در کاکتوس ایران به فروش برسانید. همچنین کلیه مسائل مالی و مرسوله‌های خود را می‌توانید مدیریت نمایید.