خدمات باغبانی

لزوم استفاده از خدمات باغبانی

با توجه به نوع زندگی‌های امروزه می‌توان گفت استفاده از گیاهان آپارتمانی در اطراف محیط زندگی و داشتن باغ و باغچه در محیط اطراف یکی از ضروریات جدا نشدنی است. وجود درخت و درخچه یا گل و گیاه در محیط‌های خانگی، حتی در باغچه کوچک نزدیک خانه می‌تواند علاوه بر زیبایی بخشیدن به محیط اطراف خود باعث ایجاد احساس لطافت و شادابی در همه ما شود.

تقریباً همه ما در دوران کودکی خاطرات بسیاری را در حیاط خانه مادربزرگ‌هایمان تجربه کرده‌ایم. وجود درخت، گل و گلدان در آن محیط باعث شادابی و لذت ما از زندگی می‌شد. با محدود شدن فضای خانه‌ها و تغییر سبک زندگی و انتقال به محیط آپارتمانی طبیعتاً تماس ما با اینگونه محیط‌ها کم‌تر شده است.

اغلب ما با دیدن محیط‌های فضای سبز و دارای گل و گیاه شاداب می‌شویم و خنده به لبانمان باز خواهد گشت. استفاده از چند گلدان ساده در بالکن و تراس یا حیاط خانه می‌تواند شادابی را تا حدی برای ما تضمین کند.

تا به حال به این اندیشیده‌اید که شما هم به داشتن اینگونه محیط‌ها نیاز دارید؟ آیا برای شما پیش آمده است که نیاز به گلکاری و دکوراسیون حیاط خانه خود پیدا کنید؟ معمولاً با نزدیک شدن به فصل بهار همه ما به فکر داشتن باغچه‌ای زیبا و پر از گل می‌افتیم. یا حتی برای خانه خود به دنبال گیاهی مناسب با شرایط محیطی آپارتمان خود می‌گردیم.

خدمات باغبانی

به راستی در چنین مواقعی چه می‌کنید؟

امرزوه با گسترش فضای کار مجازی و استفاده از اینترنت به راحتی می‌توان شرکت‌های گلکاری یا دیزاین باغ و باغچه را پیدا کرد. ولی کدام یک قابل اطمینان هستند؟

آیا همه قیمت‌های آن‌ها منصفانه و کارشناسانه است؟ اگر به دنبال خدمات باغبانی منزل و آپارتمان خود در تهران هستید، یا تعویض خاک گلدان برای شما مشکل است و یا به کاشت درختچه یا گیاهی در باغچه خود نیازمند هستید می‌توانید با ما در تماس باشید.

کارشناسان کاکتوس ایران با بهره‌گیری از تیمی متخصص و مجرب با استفاده از دانش بروز و تحقیقات مورد نیاز درباره مکان شما و نحوه نگهداری انواع گیاهان با توجه به شرایط اقلیمی امکان نگهداری باغچه، گلکاری و مراقبت از گیاهان شما را فراهم نموده است.

خدمات باغبانی کاکتوس ایران در حال حاضر فقط در شهر تهران و اطراف آن قابل ارائه بوده و با هزینه مقرون به صرفه برای مشتریان قابل انجام است.

 • کاشت درختچه، کاشت گل، کاشت بوته و زیباسازی فضای سبز
 • کوددهی و پرورش درخت، درختچه و گل‌
 • قرارداد بازدید زمان‌بندی شده و رسیدگی فضای سبز
 • طراحی و دکوراسیون فضای باغ و باغچه
 • نورپردازی و زیباسازی باغچه
 • از بین بردن علف و گیاهان هرز باغچه
 • خدمات مشاوره گیاهان با توجه به شرایط منزل
 • خدمات تعویض گلدان گیاهان آپارتمانی
 • خدمات دکوراسیون و چیدمان بالکن و تراس
 • خدمات طراحی روف گاردن و گلکاری
 • خدمات مشاوره‌ای دفع آفات و بیماری گیاهان آپارتمانی
 • سفارش‌گیری و خرید گیاه

سوالات متداول خدمات باغبانی

هزینه خدمات باغبانی و گلکاری بسته به نیازهای دیده شده و سلیقه و بودجه شما متغیر است. کارشناسان ما با بازدید و مشورت با خود شما بهترین قیمت را به طور شفاف با شما در میان خواهند گذاشت. کلیه هزینه‌های گل و گیاه و همچنین خدمات انجام شده به صورت ریز به شما ارائه خواهد شد.

همچنین قبل از شروع خدمات باغبانی، قراردادی بین طرفین منعقد خواهد شد و دو سوم مبلغ قرارداد توسط مشتری به پیمانکار پرداخت می‌گردد.

شما می‌توانید با تماس با شماره تلفن ۰۹۳۳۱۱۸۰۸۱۲، همچنین از طریق فرم تماس موجود در صفحه تماس با ما در منوی اصلی کاکتوس ایران با کارشناسان ما مشورت و زمان بازدید را هماهنگ کنید.

در واقع زمان انجام کار با هماهنگی انجام شده با شخص مشتری صورت می‌گیرد. امکان انجام کار در ایام تعطیل و پنجشنبه و جمعه‌ها توسط کاکتوس ایران فراهم شده و بیشتر در این روزها کار انجام خواهد شد.

در حال حاضر خدمات باغبانی و گلکاری کاکتوس ایران فقط در شهر تهران و اطراف آن قابل ارائه می‌باشد.