فروشنده متعهد می‌گردد تمامی موارد زیر را مطالعه کرده و با قبول قوانین وب‌سایت شرایط کاکتوس ایران را پذیرفته است.

تامین کننده کالا موظف است تمام مشخصات و مدارک خواسته شده در وب‌سایت و توسط مدیریت کاکتوس‌ایران را به ایشان در زمان مقرر ارائه دهد.

ارسال کالای خریداری شده توسط مشتری بعد از ثبت درخواست و پرداخت تا مدت زمان ۴۸ ساعت باید انجام شده و سفارش به حالت تکمیل شده در بیاید.

ارسال بارکد پستی، رسید تی‌پاکس یا بارنامه کالا به مدیریت وب‌سایت و به ایمیل store@cactus-iran.ir یا از طریق واتس‌آپ به شماره ۰۹۳۳۱۱۸۰۸۱۲ ضروری بوده و در صورت عدم ارسال رسید در زمان مقرر هیچ گونه هزینه‌ای به تامین کننده کالا پرداخت نخواهد شد.

کالای ارسالی باید مشابه عکس آپلود شده کالا باشد و در صورت مغایرت و نارضایتی مشتری، تامین کننده باید تلاش خود را در راستای تامین رضایت ایشان بعمل آورد. (عکس محصول باید در ابعاد ۶۰۰*۶۰۰ مگاپیکسل و با زمینه سفید مشابه عکس محصولات وب‌سایت باشد)

مسئولیت هرگونه تناقض در تعداد و نام کالای خریداری شده مشتری به عهده تامین کننده کالا بوده و فروشنده موظف به تامین به موقع کالا می‌باشد.

۲۰ درصد از مبلغ سبد خرید مشتری با توجه به همکاری در فروش کالای تامین کننده در این وب‌سایت متعلق به کاکتوس ایران بوده و تامین‌کننده حق هیچ‌گونه اعتراضی در این مورد نخواهد داشت. مبلغ کالاهای فروخته شده تامین‌کننده در این وب‌سایت بعد از گذشت ۵ روز به شماره حساب اعلام شده توسط تامین‌کننده محصول واریز می‌گردد.

هزینه ارسالی دریافتی از مشتری متعلق به تامین کننده کالا بوده که هنگام پرداخت آنلاین از مشتری اخذ و کاکتوس ایران در این خصوص ادعایی نخواهد داشت. همچنین تامین کننده حق دریافت هیچ گونه هزینه اضافی از مشتری را نخواهد داشت.

تامین کننده کالا متعهد می‌گردد در حفظ و حراست از اطلاعات مشتریان وب‌سایت کوشش کرده و هرگونه سوء استفاده و درز اطلاعات مشتری این اجازه را به وب‌سایت کاکتوس ایران خواهد داد که موضوع را از طریق مراجع قانونی پیگیری کند.

تامین کننده متعهد می‌گردد حق هیچ گونه تماس مستقیم با مشتریان وب‌سایت کاکتوس ایران را نداشته و در صورتی که مدیریت وب‌سایت از هر طریقی از این موضوع مطلع گردد می‌تواند حساب فروشنده را معلق کرده و از پرداخت هرگونه هزینه به ایشان خودداری نماید.